+

вівторок, 12 липня 2016 р.

Єпископ Варсонофій очолив Літургію свт.Іоана Золотоустого в храмі на честь святих апостолів Петра і Павла м.Іршава.

12 липня 2016 року , в день святих славних і всехвальних первоверховних Апостолів Петра і Павла , керуючий Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій відвідав з архіпастирським візитом релігійну громаду в честь св.Апостолів Петра і Павла м.Іршава, де очолив Літургію свт.Іоана Золотоустого .разо з Владикою молились : митр.протоієрей Михаїл Савко ( який цього дня подарував для громади ікону св.апп.Петра і Павла ) , протоієрей Віктор Худяк , ієрей Іван Приймак та ієромонах Володимир ( Літвінцов ).Під час Літургії єпископ Варсонофій помолився за усіх воїнів - закарпатців , що перебувають на сході нашої держави, приймаючи участь в АТО. По завершенню богослужіння Владика звернувся до прихожан з повчальною проповіддю, після чого окропив усіх присутніх святою водою.По завершенню Богослужіння прозвучало уставне многоліття.
Хочеться нагадати ,що архієрейська Літургія відбулась в цьому храмі вперше , адже , ще не завершена церковна будівля за такий короткий час пережила не мало буремних подій . Так 26 квітня 2015 року, в Неділю 3-тю після Пасхи, Свв. Жінок- мироносиць, у день заснування церкви , поставлення хреста та закладення наріжного каменю і капсули , завдяки Божій силі , парафіянам, правоохоронним органам краю та владі , вдалось зупинити спробу представників Московського Патріархату ( організовау місцевим священником) зірвати чин заснування храму .
А 26 серпня 2015 року представники УАПЦ (не зареєстрованої на території Закарпаття так званої " Закарпатської єпархії УАПЦ") -керівник Михайлюк Михайло Ілярович ( колись єпископ Кирил) та Валерій Фозикош з своїми помічниками пробували силоміць захопити храм , проте хто діє не по правді та проти Бога - нічого не отримають.Так тоді й трапилось і з представниками УАПЦ.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: