+

неділя, 17 липня 2016 р.

Богослужіння єпископа Варсонофія в Неділю 4-ту після П"ятидесятниці.

17 липня 2016 року в Неділю 4-ту після П"ятидесятниці , керуючий Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій , з архіпастирським візитом відвідав Свято-Пантелеймонівську парафію смт.Буштино, де у співслужінні настоятеля Храму митр.протоієрея Андрія Кравчука та ієромонаха Володимира ( Літвінцова ) очолив Літургію свт.Іоана Золотоустого.
За Божественною Літургією підносились молитви за Україну , а також за воїнів, які захищають Незалежність України на Донбасі. Віряни просили Господа, щоб Він визволив нашу Батьківщину від нашестя чужинців, подав мир, єдність і благословення українському народу.Цього дня до Святих Тіла і Крові Господньої приступили усі підлітки , хто перебував в дитячому православному єпархіальному таборі "Ліхтарик". По завершенню Літургії Владика Варсонофій звернувся з повчальним словом до парафіян та діточок - таборян, після чого окропив усіх присутніх святою водою.Завершилось Богослужіння молебнем за здоров"я дітей та уставним многоліттям.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: