пʼятницю, 15 липня 2016 р.

АНОНС. УКРАЇНСЬКА ХОДА 2016.

27 – 28 липня 2016 р. , у день пам"яті святого рівноапостольного великого князя Володимира , Українська Православна Церква Київського Патріархату відзначатиме річницю хрещення Київської Руси-України.
З цієї нагоди у Свято - Володимирському патріаршому кафедральному соборі (м.Київ , бульвар Шевченка, 20), відбудуться урочисті богослужіння:
27 липня о 17:00 – Всенічне бдіння;
28 липня о 10:00 – Божественна літургія.

Богослужіння очолить Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України ФІЛАРЕТ, у співслужінні єпископату і духовенства Київського Патріархату.
По завершенні літургії (близько 12:00) від Володимирського собору до пам'ятника святому князю Володимиру Великому відбудеться ХРЕСНИЙ ХІД.
Управління Закарпатської єпархії запрошує взяти участь у богослужінні та Хресному ході всіх жителів Срібної Землі, у тому числі й вірних УПЦ Московського Патріархату:
- кому не байдужа доля Українського Православ'я,
- хто хоче бачити в Україні Єдину Помісну Православну Церкву.

Київ – наш другий Єрусалим, Дніпро – український Йордан, Володимир – наш Великий князь і Хреститель!
КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ – ПОМІСНА УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА!
Ваша особиста участь і молитва – важливий внесок у розбудову Православної Української Церкви і незалежної Української держави.
30 листопада 2013 р. Українська Церква захистила право свого народу на Майдан. 28 липня 2016 р. народ має нагоду стати на захист незалежності своєї Української Церкви.

Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: