+

вівторок, 12 липня 2016 р.

Вітальна адреса керуючого Закарпатською єпархією єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія військовослужбовцям 128-ї окремої гвардійської гірсько-піхотної Закарпатської бригади , з нагоди 94-ї річниці створення їх підрозділу.Сьогодні 94 - та річниця створення основного закарпатського військового підрозділу - славної 128 - ї бригади , яку на фронті прозвали " Залізною" , та  яка базується на Закарпатті . Тепер героїчне формування називається так : 128 - а окрема гвардійська гірсько - піхотна Закарпатська бригада .
     В зв'язку з цим керуючий Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій надіслав вітальну адресу керівництву бригади , в якій говориться :

Шановні  військовослужбовці славетної 128-ї окремої гвардійської гірсько-піхотної Закарпатської бригади !

      Від імені Управління Закарпатської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату , вітаю Вас з 94-ю річницею створення Вашого військового підрозділу.
   У цей день висловлюю військовослужбовцям прославленої 128-ї «Залізної» гірсько-піхотної бригади  слова поваги та вдячності за нелегку та дуже важливу працю, бездоганну службу на благо України. Нині, виконуючи у надзвичайно важких умовах свій конституційний обов’язок щодо цілісності нашої держави, Ви демонструєте  приклади мужності та героїзму. Це є підтвердженням того, що нинішнє покоління воїнів гідно примножує бойову славу своєї Вітчизни.
   З болем у душі та молитвою на устах , згадуємо усіх полеглих на полі бою Ваших військових побратимів , а наших земляків –закарпатців . Віримо в те , що  Бог  простить  гріхи воїнам нашим, хто поклав  у битві за Віру і Україну душі свої, і в день праведного Свого Суду подасть їм вінці нетління.
     Будьте живі і здорові , наші захисники , і швидше повертайтеся з фронту з Перемогою !


З молитвою та вдячністю,

Керуючий Закарпатською
єпархією єпископ Ужгородський і
Закарпатський УПЦ КП
+ Варсонофій.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: