+

вівторок, 15 березня 2016 р.

Керуючий Закарпатською єпархією Преосвященний єпископ Варсонофій взяв участь у мітингу - реквіємі в пам"ять про полеглих на Красному полі Карпатських січовиків.

15 березня 2016 року , керуючий Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату , Преосвященний єпископ Варсонофій ( Руднік ) взяв участь у мітингу-реквіємі в пам"ять про полеглих у битві в 1939 році карпатських січовиків ,на Красному полі, поблизу Хуста. Саме на Красному полі відбувся кровопролитний бій між захисниками Карпатської України – воїнами Карпатської Січі – та армією Угорщини. Повторивши подвиг героїв Крут, молоді січовики першими в Європі чинили озброєний опір фашистським окупантам і віддали свої життя за свободу рідної землі.
Після проведення державних заходів відбулась панахида за спокій душ усіх воїнів , що загинули в бою, захищаючи кордони України, яку очолив Владика Варсонофій у співслужінні духовенства Закарпатської єпархії.Після молитви єпископ Варсонофій возложив квіти до пам"ятного хреста, поставленого на честь полеглих Карпатських січовиків.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: