+

понеділок, 14 березня 2016 р.

Єпископ Варсонофій звершив Велике повечір"я з читанням першої частини Великого покаянного канону прп. Андрія Критського

У понеділок першого тижня Великого посту, 14 березня 2016 року, Преосвященніший Варсонофій, єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП , разом із обласним благочинним - протоієреєм Сергієм Потюком звершив Велике повечір’я з читанням першої частини Великого покаянного канону прп. Андрія Критського у Свято-Успенському Храмі м.Мукачево.Великий Покаянний канон прп. Андрія Критського – це гімнографічний твір, назва якого відображає головну його тему – покаяння.
Так само він називається Великим і за своїм обсягом, бо містить в собі 250 тропарів, тоді як всі інші подібні твори містять у собі трохи більше 30.
На першій седмиці Великого посту цей канон ділиться на чотири частини і читається на Великому повечір’ї у перші чотири дні. На Утрені п’ятої седмиці, в четвер, у день так званого «Маріїного стояння» – читається повністю. Згідно з древньою традицією, кожен тропар канону супроводжується трьома земними поклонами.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КПРекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: