+

четвер, 25 лютого 2016 р.

Голова єпархіального відділу у справах молоді Закарпатської єпархії протоієрей Андрій Кравчук з представниками недільних шкіл Закарпатської області взяли участь у Всеукраїнському православному з"їзді молоді.

20 -21 лютого 2016 року у місті Києві відбувся Всеукраїнський з`їзд православної молоді. З благословення Преосвященнішого Варсонофія єпископа Ужгородського і Закарпатського УПЦ КП взяв участь у засіданні з`їзду голова єпархіального відділу у справах молоді Закарпатської єпархії протоієрей Андрій Кравчук з представниками недільних шкіл єпархії. З`їзд проводився в приміщенні Київської Православної Богословської Академії УПЦ КП при Михайлівському Золотоверхому монастирі. З вітальним словом до учасників з`їзду звернувся Голова Синодального управління у справах молоді УПЦ КП - архімандрит Макарій. Благословив відкриття з`їзду - Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України ФІЛАРЕТ. Всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам`ять Героїв Небесної Сотні, а хор КПБА виконав твір-реквієм "Пливе кача по Тисині". З`їзд відбувався у форматі бесіди з цікавими людьми на актуальні та наболілі для сучасної молоді теми. Гостями з`їзду були архиєпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор, Євген Нищук, Анастасія Приходько, представники "пласту" та козацтва. Водночас відбулася презентація підручника для 2-го класу недільної школи "Новий Завіт". Друга частина з`їзду була присвячена спілкуванню в секціях та обміну досвідом по роботі з молоддю. Всі учасники взяли участь у Всеночному бдінні в Михайлівському соборі, а наступного дня (у неділю) в історичній події - відновленні Богослужінь у Софії Київській, найдавнішій святині України. Цього дня Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України ФІЛАРЕТ освятив престіл та відслужив Божесвенну Літургію у трапезному храмі Софії Київської, який влада нашої держави надала у користування Українській Православній Церкві Київського Патріархату. Того дня багато вірян приступили до Святих Таїн Сповіді і Причастя. На завершення з`їзду Голова Синодального управління у справах молоді УПЦ КП - архімандрит Макарій подякував усім присутнім за проведену роботу та побажав успіхів у праці на місцях. Завершився з`їзд святковим концертом від учасників.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: