+

неділя, 6 грудня 2015 р.

Богослужіння єпископа Варсонофія в м.Хуст.

06 грудня 2015 року , єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП Варсонофій ( Руднік) з архіпастирським візитом відвідав м.Хуст, де в Храмі в честь св. вмч. Катерини очолив  Літургію св.Іоана Золотоустого з нагоди храмового свята.Його Преосвященству співслужили : Благочинний Хустського району -настоятель вищесказаного Храму протоієрей Ігор Пістун, благочинний Рахівського району -митрофорний протоієрей Віктор Білан, протоієрей Андрій Кравчук, протоієрей Валерій Микитюк та протоієрей Андрій Валько.
Під час Богослужіння Владика помолився за мир в Україні та за воїнів нашої держави.Цього дня велика кількість прихожан приступили до Святого Причастя.По завершенню Богослужіння єпископ Варсонофій нагородив меценатів Храму Благословенними грамотами та здійснив Чин малого освячення води і окропив нею усіх присутніх вірян, після чого звернувся до присутніх з повчальною проповіддю.Завершилось Богослужіння уставним многоліттям.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: