+

неділя, 20 грудня 2015 р.

Богослужіння єпископа Варсонофія в Храмі св.вмч.Варвари м.Тячів.

20 грудня 2015 року , єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП Варсонофій ( Руднік ) відвідав з архіпастирським візитом місто Тячів. В Храмі св.вмч.Варвари Владика очолив святкову Літургію св.Іоана Золотоустого.Його Преосвященству співслужили : прот.Андрій Гирич- настоятель вищевказаного Храму, прот. Валерій Микитюк, прот.Віктор Білан, прот.Андрій Валько,прот.Андрій Кравчук, прот.Петро Кравець.Під час Літургії були піднесені особливі прохальні молитви за військовослужбовців та мирних жителів , що знаходяться в зоні АТО та воюють проти російського окупанта.Також на заупокійній єктенії молились за усіх спочилих - хто життя своє віддав воюючи проти російського агресора на сході України.
Після Літургії відбувся велелюдних хресний хід навколо храму , після якого єпископ Варсонофій звернувся до прочан з повчальною проповіддю та нагородив меценатів Храму - відповідно до Указу Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета-медаллю "За жертовність та любов до України" та Благословенними єпархіальними грамотами.Цього дня багато прихожан приступили до Святих Тіла і Крові Христової.
Завершилось Богослужіння уставним многоліттям.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: