+

пʼятниця, 27 листопада 2015 р.

Зустріч єпископа Варснофія з другим серетарем Посольства Королівства Бельгії в Україні Дірком Декостером.

27 листопада 2015 року єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП Варсонофій ( Руднік ) провів офіційну зустріч з другим серетарем Посольства Королівства Бельгії в Україні Дірком Декостером.
На початку зустрічі бельгійський дипломат подякував за можливість зустрітись з єпископом Варсонофієм, відзначивши, що УПЦ Київського Патріархату тісно зв'язана з українським народом, тому великою честю є зустріч з представником УПЦ Київського Патріархату на Закарпатті.
Дірк Декостер розповів про свою політичну і військову кар’єру та досвід роботи в різних країнах світу, а також розповів про ставлення бельгійського народу до російської агресії проти України.
Єпископ Варсонофій розповів про міжконфесійні відносини на Закарпатті та про участь Закарпатської єпархії УПЦ КП у підтримці військовослужбовців, що воюють в зоні АТО та захищають інтереси України .
Другий секретар Посольства Бельгії розповів про духовний стан суспільства і міжконфесійні відносини у своїй країні та висловив впевненість, що Україна буде процвітаючою державою, та що Росія забере свої війська і зупинить агресію відносно України
На завершення зустрічі , єпископ Варсонофій подарував Дірку Декостеру примірник книги "Закону Божого" в перекладі Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: