+

вівторок, 3 листопада 2015 р.

Богослужіння в честь прп.Іларіона , схимника Печерського.День тезоіменитства архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона.

3 листопада 2015 року Православна Церква вшановує пам’ять преподобного Іларіона, схимника Печерського. В цей день правлячий архієрей Рівненської єпархії - архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відзначає день свого Небесного Покровителя.
З цієї нагоди у Свято-Воскресенському кафедральному соборі міста Рівне було звершено Божественну літургію, яку очолив владика Іларіон.
Напередодні, 2 листопада ввечері, у Свято-Воскресенському соборі було відслужено Всенічне бдіння, яке з благословення архієпископа Іларіон очолив єпископ Ужгородский і Закарпатський Варсонофій.
Під час літургії владиці співслужили: єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій;
За літургією були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.
По завершенні літургії був відслужений молебень перед іконою з часткою мощей преподобного Іларіона, схимника Печерського, яка в цей день перебуває у Воскресенському соборі.
Потім зі словами вітання на адресу владики Іларіона звернувся єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: