+

четвер, 29 жовтня 2015 р.

Храмове свято в честь прп.Параскеви Сербської м.Чернівці

26 та 27 жовтня 2015 року , на запрошення митрополита Чернівецького і Буковинського Данила, єпископ Ужгородський і Закарпатський  УПЦ КП Варсонофій ( Руднік ) прийняв участь у святкових богослужіннях з нагоди храмового свята прп.Параскеви Сербської м.Чернівці.Головною подією престольного празника стало привезення до храму прп. Параскеви Сербської ікони з мощами прп. Меркурія Бригинського, яку  передав архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій. Владика  Варсонофій разом з митрополитом Данилом 26 жовтня 2015 року  зустріли ікону св. Меркурія,  і в супроводі численного духовенства занесли її до храму прп. Параскеви після чого  звершили всенічне богослужіння. Також, на запрошення владики Данила, на святкування прибув митрополит Волинський і Луцький Михаїл та архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій.
27 жовтня 2015 року митрополит Чернівецький і Буковинський Данило,  єпископ Ужгородський і Закарпатський Ворсонофій, архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій звершили святкову Божественну літургію, яку очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл . Після Літургії було відслужено Чин освячення води та відбувся велелюдний хресний хід навколо храму.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: