+

понеділок, 14 вересня 2015 р.

Всенічне бдіння у Покровському кафедральному соборі м.Львова

12 вересня 2015 року, напередодні неділі 15-ої після П'ятидесятниці, в рамках триденного Першосвятительського візиту до Львівської єпархії, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив всенічне бдіння в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.
На соборному подвір'ї віряни зустрічали Предстоятеля з короваєм та квітами.
У притворі храму Святійшого Патріарха Філарета вітальним словом зустрічав ключар собору протоієрей Павло Кочкодан.
За богослужінням Предстоятелю співслужив очільник Львівської єпархії митрополит Львівський і Сокальський Димитрій та запрошені ієрархи: архієпископи Рівненський і Острозький Іларіон та Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор, єпископи Харківський і Богодухівський Митрофан, Запорізький і Мелітопольський Фотій, Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, Володимир-Волинський Матфей, вікарій Волинської єпархії.
За богослужінням молилися Герой України академік Ігор Юхновський з правнуком, директор Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка Василій Кметь, голова Управління внутрішньої політики Львівської міської ради Євген Бойко.
Співи всенічного бдіння виконував змішаний архієрейський хор Покровського собору (регент - Марія Валько). У повному складі за богослужінням молилися студенти Львівської духовної школи.
Після полієлею Предстоятель помазав учасників богослужіння благословенним єлеєм.
Після завершення богослужіння Патріарх Філарет у супроводі митрополита Димитрія оглянув облаштовані приміщення Львівського єпархіального управління, освячення якого Святійший Владика особисто звершив під час Першосвятительського візиту до Львівської єпархії у 2013 році.
За матеріалами сайту :  http://www.cerkva.info


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: