+

вівторок, 17 лютого 2015 р.

Єпископ Варсонофій помолився за упокій Героя України Назара Войтовича

13 лютого 2015 року, на запрошення Високопреосвященного Нестора, архієпископа Тернопільського, Кременецького та Бучацького, Преосвященний Варсонофій, єпископ Ужгородський та Закарпатський, відвідав с.Травневе Збаразького благочиння. Рік тому виходець цього села Назар Войтович - наймолодший Герой Небесної Сотні, - загинув на Майдані. На запрошення дирекції школи с. Травневе Збаразького району було освячено музей Героя України Назара Войтовича, який того ж дня відкрили у Травневській ЗОШ І-ІІ ступенів. 

Також владика Варсонофій разом із архієпископом Нестором прийняли участь у поминальній службі в храмі Покрови Святої Богородиці в с.Травневому в співслужінні духовенства Збаразького благочиння, на чолі з благочинним прот. Іваном Лесиком. Опісля відбулася літія на місцевому кладовищі, де молилися за спокій душі Назара Войтовича, а також просили Бога про мир та спокій на Україні. 

Прес-служба Закарпатської єпархії


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: