вівторок, 30 квітня 2024 р.

Духовенство Закарпатської єпархії ПЦУ віддали останню шану воїну Івану Бенці.

 


В Ужгороді, 30 квітня 2024 року, віддали шану загиблому захиснику – солдату, стрільцю-помічнику гранатометника Івану Бенці.
Іван Васильович Бенца народився 9 січня 1991 року у селі Велика Уголька на Тячівщині, із 2002 року проживав в Ужгороді. Навчався в Ужгородському науковому ліцеї, згодом в УжНУ. Мав великі плани на життя...
Із початком повномасштабного вторгнення пішов добровольцем до лав ТрО. Захищаючи Україну від російських агресорів, 21 квітня 2024 року загинув у бою на Донеччині.
Прощалися із воїном на площі Народній. Віддати шану захиснику прийшли рідні, близькі, друзі, міський голова Богдан Андріїв, військові, містяни.
Від головнокомандувача Збройних Сил України генерала Олександра Сирського зачитали пам'ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах ЗСУ.
Поховали Івана Бенцу на Пагорбі Слави.З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, участь в Чині похорону взяли духовенство Мукачівського та Ужгородського благочинь. Очолив похорон єпископ МГКЄ Ніл ( Лущак).
У Героя залишилися батьки, дружина, син, донька...
Вічна і світла пам'ять захиснику!
 
Пресслужба Закарпатської єпархії ПЦУ. 


Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: