Духовенство Закарпатської єпархії ПЦУ провели в останню дорогу військового Олексія Хотіна.
Чин похорону відбувся на площі Народній. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, очолив поминальне богослужіння секретар єпархії прот.Сергій Ємець у співслужінні духовенства. Віддати шану захиснику прийшли рідні, близькі, друзі, міський голова Богдан Андріїв, військові, містяни.
Священники відслужили заупокійну літургію, після чого жалобна хода вирушила до Пагорба Слави, де Олексія Хотіна поховали з усіма військовими почестями.
У загиблого залишилися дружина, доньки, внуки.