понеділок, 16 жовтня 2023 р.

КИЇВ. Головний капелан Закарпатської єпархії ПЦУ пройшов курс підвищення кваліфікації з питань військового священства ЗСУ.

 


13 жовтня 2023 року відбувся третій випуск капеланів, які пройшли курси підвищення кваліфікації з питань військового капеланства Збройних Сил України. Підготовка 29 капеланів від п’яти релігійних організацій відбулася у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Курси включали досвід найкращих викладачів, військових, капеланів, представників Церков та релігійних організацій, а також державних діячів.З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, керівник єпархіального відділу військового духовенства Закарпатської єпархії ПЦУ протоієрей Ігор Войтович взяв участь в даному навчальному процесі.

Під час церемонії випуску капелани отримали свої сертифікати та відзнаку – дужку до нарукавного знаку “Бути поруч”. Ця відзнака символізує професійну та корпоративну культуру, а також позначає успішне завершення курсів.

Начальник Служби військового капеланства ЗСУ Апарату Головнокомандувача ЗСУ полковник Олексій Терещук висловив свою вдячність капеланам за їхню працю та зазначив, що розвиток центру підготовки військових капеланів – це важливий крок для забезпечення професійного навчання та підготовки військових капеланів.

Начальник Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка бригадний генерал Анатолій Шевченко також привітав капеланів і висловив готовність враховувати їхні поради та досвід у підготовці наступних капеланів. Він висловив повагу до капеланів за їхню роль у наданні духовної підтримки воїнам та побажав, щоб Бог завжди був з ними.

Пресслужба Закарпатської єпархії ПЦУ.


Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: