понеділок, 3 липня 2023 р.

Духовенство Закарпатської єпархії ПЦУ звершили Чин похорону військового Юрія Михнича.


 03 липня 2023 року Ужгород попрощався із 37-річним солдатом Юрієм Михничем. Стрілець-снайпер механізованого взводу 2 механізованої роти 1 механізованого батальйону військової частини А 4447 загинув 13 червня 2023 року в Запорізькій області, захищаючи Україну від російських окупантів.

Юрій Юрійович Михнич народився 27 серпня 1985 року в Ужгороді. Навчався у місцевій школі №19, працював на приватному підприємстві у селі Кінчеш.
Чин похорону, з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, очолив секретар єпархіального управління прот. Сергій Ємець у співслужінні духовенства Ужгородського благочиння. На набережну Незалежності попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, військовослужбовці, секретар Ужгородської міської ради Ігор Чорній, заступник керівника Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець, духовенство та мешканці громади. Від головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного зачитали пам’ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння у лавах ЗСУ.
Жалобна хода пройшла до Пагорба Слави – там Героя поховали з військовими почестями.
У загиблого захисника залишилися мама, сестра і брат.
Вічна та світла пам’ять...
 
Пресслужба Закарпатської єпархії ПЦУ. 
Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: