середа, 26 жовтня 2022 р.

Духовенство Закарпатської єпархії ПЦУ звершили Чин похорону військового Руслана Лабанича.

 


В Ужгороді 26 жовтня 2022 року попрощалися із загиблим воїном Русланом Івановичем Лабаничем, який боронив Україну від російських загарбників.
44-річний оператор-обчислювач взводу управління артилерійського дивізіону військової частини А1556 128-ї Закарпатської гірсько-штурмової бригади загинув 15 жовтня, не зрадивши військовій присязі та з честю виконавши свій службовий обов’язок.
Руслан Іванович Лабанич народився 25 липня 1978 року в Ужгороді, навчався в ужгородській школі №12, згодом – у професійно-технічному училищі №5.
Був дуже відповідальною та доброю людиною. Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем пішов захищати Батьківщину.
Священники Закарпатської єпархії ПЦУ на чолі з благочинним Ужгородського благочиння прот. Андрієм Валько відслужили Чин похорону, який відбувся на набережній Незалежності в Ужгороді. Віддати шану загиблому Герою прийшли рідні та друзі Руслана Лабанича, мешканці міста, міський голова Богдан Андріїв, військовослужбовці. Місцем останнього спочинку воїна став Пагорб Слави.
Щирі співчуття рідним і близьким загиблого захисника України. Вічна пам’ять Герою!
 
Прес-служба Закарпатської єпархії ПЦУ. 
Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: