неділя, 24 квітня 2022 р.

Єпископ Варсонофій звершив Великоднє богослужіння.

 


У ніч з 23 на 24 квітня 2022 року Преосвященнійший єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій звершив Пасхальну утреню, святкову Божественну літургію у єпархіальному храмі прп. Амфілохія Почаївського м. Ужгород.Розпочалося богослужіння з Пасхальної полуношниці.

 Під час цієї служби була занесена до вівтаря і покладена на престіл Плащаниця Спасителя. Після чого,  під спів стихири «Воскресіння Твоє, Христе Спасе» навколо храму був звершений Хресний хід, очолюваний єпископом Варсонофієм, та який  завершився перед вхідними дверима храму, де  пролунало: «Христос Воскрес!». Тут, на паперті Його Преосвященство  розпочав Пасхальну утреню, яка продовжилася вже у храмі.  

Під час Літургії було виголошене Пасхальне послання Блаженнійшого Епіфанія митрополита Київського і всієї України та Преосвященнійшого Варсонофія  єпископа Ужгородського і Закарпатського.

За богослужінням Архіпастир причастив вірників Святих Христових Таїн. Після Божественної літургії Його Преосвященство звершив освячення артоса, а також Великодніх пасок і інших страв, що були принесені вірянами для освячення.До слова цього дня біля єпархіального храму було освячено більше тисячі Великодніх приношень.Освячення проходило з 05.00 год до 11.00 год.

Пресслужба Закарпатської єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ).


Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: