вівторок, 24 серпня 2021 р.

Єпископ Варсонофій, духовенство та віряни Закарпатської єпархії взяли участь у Літургії, яку очолили два Предстоятелі у Святій Софії Київській

 


Просто неба, біля тисячолітньої святині Православної Церкви – Собору святої Софії Київської 22 серпня 2021 року Вселенський Патріарх Варфоломій та Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершили урочисту Божественну літургію.

Двом Предстоятелям співслужив численний єпископат і духовенство Константинопольської Церкви й Православної Церкви України. Єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій (Руднік), духовенство і віряни Закарпатської єпархії ПЦУ також взяли участь у богослужінні.

Під час відправи молилися не менше ніж 15 тисяч духовенства і вірян.

За богослужінням лунали особливі прохання за Україну та молитва з чину молебню, нещодавно благословенного Священним Синодом.

Наприкінці літургії архієпископ Євстратій виголосив послання Блаженнійшого Митрополита Епіфанія з нагоди 30-ліття відновлення Незалежності України та Патріаршого візиту.

Далі зі словом до присутніх звернувся Предстоятель помісної Української Православної Церкви.

Завершилася урочиста відправа словом Вселенського Патріарха Варфоломія.

Також Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній вручив Архієпископу Константинополя – Нового Риму, Вселенському Патріарху Варфоломію унікальну церковну відзнаку – Великий Хрест Ордену святого Архистратига Михаїла.

Після Божественної літургії Його Всесвятість відвідав Святу Софію, де підніс молитву за Україну та її народ.

За матеріалами пресслужби Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Прес -служба Закарпатської  єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: