вівторок, 9 березня 2021 р.

Порядок читання Покаянного канону в храмах Закарпатської єпархії УПЦ( ПЦУ) єпископом Варсонофієм.

 


15  березня 2021 року розпочинається Великий піст – період , коли ми говінням та молитвою зможемо здолати слабкості чи проблеми нашого життя. У дні Чотиридесятниці, всім нам, необхідно очистити  наші тіла й думки покаянням та  добрими справами, аби з чистим серцем та великою радістю, з вдячністю Богу, зустріти Великдень.

      У перші чотири дні Великого посту  читається особливий Покаянний канон, який вважається перлиною Православного Богослужіння, автором якого є святий преподобний Андрій Критський. Саме читанням цього розчуленого зову душі прп. Андрія  Матір-Церква відкриває нам ворота Святої Чотиридесятниці. У перші чотири дні Великого Посту цей канон ділиться на частини і читається на Великому повечір’ї, а на Утрені в четвер п’ятої седмиці читається повністю

За встановленою традицією цей канон завжди читає єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій у храмах Закарпатської єпархії Української Православної Церкви ( ПЦУ).

Отже:

14 березня - в Прощену неділю єпископ Варсонофій очолить Божествену Літургію з Чином прощення в єпархіальному храмі прп.Амфілохія Почаївського  м.Ужгород  ( вул.Станційна,16 а) . Початок  о 10.00 за к.ч.

У понеділок 15 березня єпископ Варсонофій очолить Велике Повечір’я з читанням Покаянного канону в єпархіальному храмі прп.Амфілохія Почаївського  м.Ужгород  ( вул.Станційна,16 а). Початок  о 18.00 за к.ч.

У вівторок, 16 березня Велике Повечір’я з читанням канону Архіпастир служитиме у  храмі Успіння Пресвятої Богородиці м.Мукачево ( вул. Я.Мудрого,42 а). Початок о 17.00 за к.ч.

В середу, 17 березня єпископ Варсонофій читатиме Покаянний канон у Спасо-Преображенському храмі м.Мукачево ( вул.І.Франка бічна). Початок о 18.00 за к.ч.

В четвер, 18 березня  Його Преосвященство читатиме Покаянний канон у Спасо-Преображенському храмі м.Ужгород ( вул. Р.Шухевича,8 Б). Початок  о 18.00 за к.ч.

Запрошуємо усіх до спільної молитви.

 

Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

 


Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: