вівторок, 16 лютого 2021 р.

Звернення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія стосовно протидії пандемії коронавірусу.

Всечесні отці, улюблені віряни закарпатці! 

За останні два тижні, серед мешканців нашого Срібного Краю швидко шириться третя хвиля пандемії (Коронавірус SARS-CoV-2). За останні дні кількість хворих у Закарпатському регіоні суттєво зросла. Критичним для медичних установ є, коли система охорони здоров'я не справлятиметься з великою кількістю хворих. Щоб не відбувся колапс системи охорони здоров'я, звертаюся черговий раз до  шановних жителів Закарпаття: підприємців, керівників різних установ, закладів, підприємств священиків та населення з проханням дотримуватися усіх необхідних норм карантинних обмежень,  та прагну звернутись до всіх Вас з проханням усвідомити ще раз прості, але дуже важливі речі. Йдеться про дотримання вказівок МОЗ та рішень влади в умовах карантину в Україні.

Cлід бути розсудливим та зберігати всі правила безпеки, щоб не захворіти та не стати носієм вірусу заражаючи інших.

Беручи до уваги темпи поширення пандемії прошу Вас, щоб при перших симптомах хвороби Ви звертались до лікаря, котрий дасть Вам компетентні поради , як потрібно лікуватись. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням. Прошу людей похилого віку, дітей та осіб, що належать до групи ризику бути дуже обережними. Ті, хто є здоровий і має будь- яку можливість нехай потурбується про своїх ближніх, щоб їм у цей скрутний час нічого не бракувало, а передусім вашої любові та турботи.

Всечесні Отці, прошу Вас пригадати парафіянам усі умови дотримання карантинних обмежень в храмі, а саме: дотримуватись маскового режиму, обробляти дезінфектором руки, та тримати дистанцію.

Усім Вам бажаю Божого благословення та міцного здоров’я. 
Тільки спільно ми зможемо подолати поширення вірусу та зберегти одне одного!


+Варсонофій
Єпископ Ужгородський і Закарпатський
Української Православної Церкви (ПЦУ)
м.Ужгород
16.02.2021 р.Б.


Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: