вівторок, 15 грудня 2020 р.

Єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій взяв участь у Архієрейському Соборі ПЦУ.

Під головуванням Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія 15 грудня 2020 року відбувся другий Архієрейський Собор помісної Української Православної Церкви, на якому взяв участь керуючий Закарпатською єпархією, єпископ Ужгородський і Закарпатський ВАРСОНОФІЙ.

Перед початком Архієрейського Собору з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія Головний секретар Священного Синоду Православної Церкви України митрополит Вінницький і Барський Симеон очолив Божественну літургію у Малій Софії. За богослужінням молився Предстоятель Православної Церкви України, архієреї та духовенство.

Участь в Соборі взяла повнота архієреїв Православної Церкви України. Було заслухано відеопривітання від Вселенського Патріарха Варфоломія, Олександрійського Патріарха Феодора, Предстоятеля Православної Церкви Кіпру Хризостома, а також зачитано вітальний лист від Предстоятеля Елладської Православної Церкви Ієроніма.

Опісля Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній виступив із доповіддю, в якій розповів про становлення Церкви та пройдений шлях за цей рік й подальші перспективи розвитку Української Православної Церкви. Далі відбулося соборне обговорення питань із життя Церкви.

У підсумку Архієрейський собор ухвалив відповідні постанови.

Прес-служба Закарпатської єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

За матеріалами: Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)


Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: