В Пилипецькому ліцеї вшанували День пам'яті жертв Голодомору.
27 листопада 2020року, з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, настоятель храму Святого-Рождества с. Пилипець прот. Василь Калічин з нагоди сумної дати - Дня пам'яті жертв Голодомору в Пилипецькому ліцеї взяв участь у проведенні тематичного заходу щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років.
Присутні вшанували пам'ять невинно загиблих людей хвилиною мовчання та молитвою.
Діти нагадали про ті страшні сторінки історії нашої держави, коли без стихії, без засухи, без війни – в самому центрі Європи, в Україні, яка була житницею континенту, небачений голод забрав у могилу мільйони людей.
Наприкінці звертаючись до учнів ліцею, прот. Василь Калічин закликав усіх зберегти пам’ять про ці події і запалити свічку пам’яті.