Секретар Єпархіальної ради Закарпатської єпархії ПЦУ відвідав Свалявську районну лікарню.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhpE3kXYiwB6ZvKC_anqFuKbrNb0MlgOrxad6KI6Bqw1NR4zI6wKojszG5dR15SqOpJVOvdi6zFCzzlVhqQ1Gy0SzsDehJmmPMI1kchlGNFXAO_gb_r2adwYbd6A7T4LqiuJbaw9468J5hX/w320-h316/%25D0%25AE%25D0%2592.jpg)
7 серпня 2020року з благословення Преосвященнішого єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, секретар Єпархіальної ради ієрей Юрій Віг, відвідав Свалявську районну лікарню м. Свалява.
Ієрей Юрій Віг провів духовну зустріч-бесіду з медичним персоналом та пацієнтами терапевтичного відділення.
Також пацієнти відділення мали змогу приступити до Таїнств Святої Сповіді та Єлеопомазання, та випрошувати у Бога ласку душевного та тілесного зцілення.
На завершення на знак благословення ієрей Юрій Віг помазав усіх присутніх єлеєм та подав для цілування святий хрест та роздав іконки Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.