вівторок, 28 липня 2020 р.

Закарпатська єпархія ПЦУ молитвою відзначили 1032 річницю хрещення Київської Русі – України.

28 липня, у день пам’яті  святого рівноапостольного великого князя Володимира, український народ відзначає День хрещення Київської Русі-України.

З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, очолив молебні заходи секретар єпархії протоієрей Сергій Ємець в Спасо - Преображенському храмі м.Ужгород.

За богослужінням співслужи: протоієрей Ігор Войтович, настоятель храму Святої Трійці м.Ужгород; протоієрей Віктор Аврамчук, настоятель Свято-Троїцького храму м.Ужгород; Ієрей Ярослав Михальчук, Ключар храму прп. Амфілохія Почаївського м. Ужгород.

На завершення протоієрей Сергій Ємець звернувся до присутніх з повчальним словом в якому передав благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, нагадав як і коли було охрещено Київську Русь, побажав усім бути вірними нащадками Володимирового Хрещення берегти у своїх серцях православну віру.

Після закінчення молебню за Україну, духовенство здійснили окроплення свяченою водою присутніх віруючих.

ПРЕС-СЛУЖБА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ).
Цитати

Цитати

Рекомендована публікація

ПАТРІАРШИЙ І СИНОДАЛЬНИЙ ТОМОС НАДАННЯ АВТОКЕФАЛЬНОГО ЦЕРКОВНОГО УСТРОЮ ПРАВОСЛАВНIЙ ЦЕРКВI УКРАЇНИ (ТЕКСТ)

Варфоломій, милістю Божою Архієпископ Константинополя, Нового Риму і Вселенський Патріарх «Ви приступили до гори Сіонської… і до Церкв...

Найкраще на сайті: