вівторок, 23 червня 2020 р.

Розпорядження єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія про молитву в час негоди ( безперервного дощу).

  

  В  результаті ускладнення погодних умов ( безперервні дощі) в західній частині України : Закарпатська , Івано-Франківська та Чернівецькі області постраждали внаслідок паводків - сталися руйнування захисних гребель, берегів річок, розмиви доріг і їх перекриття через зсуви, загинуло дві людини, одна вважається безвісти зниклою.

    В зв'язку з вищенаведеним єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій (Руднік) видав розпорядження духовенству та мирянам Закарпатської єпархії ПЦУ, під час богослужінь, та в часи щоденного молитовного правила прочитувати молитву, яка читається в  час негоди ( безперервного дощу), до завершення негоди.

Текст молитви додаємо :

                                  Молитва в час негоди (безперервного дощу)

 

Владико, Господи Боже наш. Ти колись виконав молитву люблячого Тебе пророка, ревнителя Твого Іллі і благословив на час спинити дощ. І тепер, Чоловіколюбний Творче і Милостивий Господи, прийми й від нас, смиренних і негідних рабів Твоїх, покірні молитви, що їх приносимо Тобі, і, як щедрий, прости наші провини і з чоловіколюбства Твого вислухай наші благання: пошли ясну погоду людям Твоїм і світло сонячне всім, що потребують і просять милости в Тебе; обрадуй землю і задля нещасних людей Твоїх, дітей, худоби і всього іншого живого творіння, що їх Ти годуєш з милости Твоєї і посилаєш їм їжу в свій час.

О, Господи Боже наш, виконай благання наше і не осором надії нашої, а помилуй нас з милости Твоєї й пошли нам щедроти Твої, бо наші дні швидко минають, і в стражданнях життя наше вкорочується. Не згуби нас за беззаконня наші, якими ми заслужили Твій гнів і кару, але вчини з нами по Твоїй любові й великій милості Твоїй, бо з душею стурбованою і духом засмученим до Тебе припадаємо і, як раби негідні, ще більшої кари варті, з каяттям жалібно благаємо Тебе: грішили ми, беззаконня чинили і у всьому гріховно поводилися, порушуючи Твої заповіді, а тому все, що Ти допускаєш на нас, то допускаєш по справедливості й правді.

Але не віддавай нас на знищення до кінця, голод і загибель, і щоб не затопила нас бурхлива вода, – згадай у гніві про ласку і будь милостивим заради щедрот Твоїх, помилуй з милосердя Твого творіння і діло рук Твоїх і від усякого зла скоро визволи. Бо Тобі одному, Боже наш, належать милість і спасіння наше, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові‚ нині, й повсякчас, і на віки віків. Амінь.



Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: