пʼятниця, 8 травня 2020 р.

Закарпатська єпархія ПЦУ взяла участь в урочистостях до 75-ї річниці перемоги у Другій Світовій війні.


З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія протоієрей Андрій Валько та ієрей Ярослав Михайлюк взяли участь в урочистостях до 75-ої річниці Дня Перемоги в Ужгороді. Однак через пандемію COVID-19 вони не були як завжди масовими.
Духовенство Ужгородського благочиння разом з Головою Закарпатської обласної адміністрації Олексієм Петровим, головою Закарпатської обласної ради Михайло м Рівісом, Ужгородським міським головою Богданом Андріївом, представниками ветеранських організацій поклали квіти до пам’ятників “Україна – визволителям” на українсько-словацькому кордоні, „Добровольцям Закарпаття – учасникам Другої світової війни” на площі Кирила і Мефодія та до Вічного вогню на Пагорбі Слави.
«8 та 9 травня, у День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшановуємо всіх, хто ціною свого життя і здоров'я виборов мир, подальший демократичний розвиток і благополуччя для багатьох країн, – відзначив міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.
Дуже великий внесок у перемогу над нацизмом зробив саме український народ, який втратив понад 10 мільйонів громадян, трагічні сторінки тих часів є у кожній родині.Сім із половиною десятиліть, які минули після завершення Другої світової війни, невблаганно наближають день, коли ми вже не матимемо жодного свідка тих буремних подій, тому дуже прошу шанувати наших ветеранів, допомагати їм.Ці дати підкреслюють нам, що головна цінність – людське життя. І це – привід ще раз подякувати сьогоднішнім захисникам України, які боронять цілісність нашої держави на сході. Миру усім нам! Вічна пам'ять і слава Героям!», – наголосив Богдан Євстафійович.
Довідково: в Ужгороді зараз проживають 2272 ветерани війни, із них – 28 ветеранів Другої світової війни, а також 284, які мають статус «член сім’ї загиблого».

ПРЕС-СЛУЖБА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ).
Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: