середа, 18 грудня 2019 р.

Архіпастир Закарпаття співслужив Предстоятелю ПЦУ під час Божественої літургії в день першої річниці Об"єднавчого Собору УПЦ.

В першу річницю Об’єднавчого Собору і постання єдиної помісної Української Православної Церкви, 15 грудня 2019 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив Божественну літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.
Предстоятелю співслужив єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій та  архієреї і духовенство зі всієї України, а також представники Вселенської Патріархії та монастирів Афону.Наприкінці літургії Блаженнійший владика виголосив першосвятительське слово. Митрополит Епіфаній закликав, в першу чергу, за все дякувати Богу – за Його милість і благодіяння для Церкви і України.Також Митрополит висловив подяку Його Всесвятості Патріарху Варфоломію й представникам Вселенського Патріархату, які сприяли єднанню українського православ’я, а також п’ятому Президенту України Петру Порошенку.Далі, до Предстоятеля, духовенства та вірян Православної Церкви України з вітальним словом звернулися митрополит Гальський Еммануїл та п’ятий Президент України Петро Порошенко.
Завершилося урочисте богослужіння святковим многоліттям.

Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).
Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: