+

вівторок, 14 травня 2019 р.

УЖГОРОД. Єпископ Варсонофій освятив наріжний камінь під будівництво каплиці на честь прп.Амфілохія Почаївського.

14 травня 2019 р. в м.Ужгород, відбулося урочисте  закладення наріжного каменя під будівництво нової каплиці на честь прп. Амфілохія Почаївського на місці майбутнього спорудження Кафедрального собору та адмінприміщення єпархіального управління Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).
Очолив священнодію єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій у співслужінні духовенства єпархії.На заході були також присутні керівники м.Ужгород, силових та правоохоронних структур міста, миряни.В їх присутності було зачитано грамоту про найменування нового храму. Відтак єпископ Варсонофій разом із духовенством та ктитором храму Савчуком Андрієм Романовичем заклали її в капсулу, що була поміщена в фундамент. Таким чином даний документ став фундаційним листом для майбутніх поколінь.Також Архіпастир нагородив Благословенними архієрейськими грамотами трудівників, котрі допомагають у спорудженні каплички.

Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Пасхальне послання Предстоятеля Помісної Української Православної Церкви

Дорогі брати і сестри! Христос воскрес! Ці короткі слова звичного зараз для нас християнського вітання насправді зосереджують у со...

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ ЄПИСКОПА УЖГОРОДСЬКОГО І ЗАКАРПАТСЬКОГО ВАРСОНОФІЯ.

Найкраще на сайті: