пʼятниця, 10 травня 2019 р.

МУКАЧЕВО. Єпископ Варсонофій освятив наріжний камінь та заклав капсулу на місці будівництва храму в прикордонному загоні.

10 травня  2019 року єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій освятив наріжний камінь та заклав капсулу на місці будівництва храму на честь святого великомученика Георгія Побідоносця, на території Мукачівського прикордонного загону.
Архіпастирю співслужили: секретар єпархії - протоієрей Сергій Ємець, благочинний Мукачівського благочиння протоієрей Віктор Худяк- капелан Мукачівського прикордонного загону, настоятель Свято-Успенського храму м.Мукачево прот.Сергій Потюк  та духовенство Мукачівської Греко-Католицької єпархії.
Разом із священнослужителями молилися Начальник Мукачівського прикордонного загону полковник Шварцман Павло Георгійович із особовим складом. 
Після чину освячення владика Варсонофій звернувся до присутніх з повчальним словом, в якому розкрив значення храму для православного християнина, а протоієрей Сергій Ємець окропив присутніх освяченою водою.

Прес-служба Закарпатської єпархії.

Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: