+

пʼятниця, 5 квітня 2019 р.

УВАГА! Звернення Закарпатської єпархії УПЦ (ПЦУ).

Закарпатською Єпархією Православної Церкви України одержується інформація про наміри окремих недружніх до нашої держави сил спровокувати напередодні Великодніх свят конфлікти на релігійному підґрунті, вчинивши акти вандалізму по відношенню до храмів, культових споруд у регіоні, та стосовно священнослужителів Православної конфесії.
Все робиться для того, щоб розхитати ситуацію у країні на релігійному підґрунті та створити підстави для заяв різних політичних сил, у т.ч. на міжнародній арені, про порушення прав віруючих в Україні.
Для збереження міжконфесійної злагоди, духовенство єпархії звертається до всіх свідомих громадян та віруючих не піддаватись на провокації і звертати увагу на будь-які підозрілі дії подібного характеру стосовно храмів, споруд, церковного та громадського майна.
У випадку виявлення таких фактів, а також можливих провокацій стосовно священнослужителів та прихожан, просимо повідомляти у правоохоронні органи для своєчасного реагування.

Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: