+

субота, 27 квітня 2019 р.

Богослужіння єпископа Варсонофія у Велику суботу.

27 квітня 2019 року,  у Велику суботу єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у Спасо-Преображенському храмі м.Мукачево. Його Преосвященству співслужив настоятель храму - благочинний Мукачівського благочиння протоієрей Віктор Худяк. Божественна літургія розпочиналась з вечірньої, під час якої читалися 15 паремій із Старого Завіту, що містять пророцтва про Воскресіння Христа.За богослужінням, після паремій і апостола, під час співу "Воскресни, Боже, суди землю, бо Ти успадкував усі народи..." у вівтарі, чорне богослужбове облачення престолу та духовенства змінилося на біле. Це - зображення події, що мироносиці рано-вранці, "ще у темряві", бачили біля гробу Христового Ангела у світлому одязі і чули від нього радісне вістку про Воскресіння.
Після заамвонної молитви єпископ Варсонофій звершив освячення хліба і вина та привітав настоятеля та парафіян з Великою суботою.


Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Пасхальне послання Предстоятеля Помісної Української Православної Церкви

Дорогі брати і сестри! Христос воскрес! Ці короткі слова звичного зараз для нас християнського вітання насправді зосереджують у со...

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ ЄПИСКОПА УЖГОРОДСЬКОГО І ЗАКАРПАТСЬКОГО ВАРСОНОФІЯ.

Найкраще на сайті: