+

неділя, 31 березня 2019 р.

УЖГОРОД. Духовенство Закарпатської єпархії освятили Хрест на місці майбутнього будівництва кафедрального собору на честь ікони Богородиці "Всецариця".

31 березня 2019 року, в 3-тю неділю Великого посту, хрестопоклонну, з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Української Православної Церкви (ПЦУ) Варсонофія, секретар Закарпатської єпархії протоієрей Сергій Ємець у співслужінні духовенства єпархії здійснили Чин освячення  та поставлення Хреста на місці майбутнього будівництва кафедрального собору на честь ікони Богородиці "Всецариця". На освячення Хреста прибули: Ужгородський міський голова Андріїв Богдан Євстафійович, заступник міського голови Білак Олександр Павлович та віряни Української Православної Церкви (ПЦУ) на Закарпатті.
По завершенні Чину освячення та поставлення Хреста, протоієрей Сергій Ємець звернувся до присутніх священнослужителів та вірян з повчальним словом та подякував за спільну молитву.

Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: