+

неділя, 10 березня 2019 р.

Богослужіння єпископа Варсонофія в Неділю сиропусну,прощену.

10 березня 2019 року , в Неділю сиропусну , прощену, коли Свята Церква згадує Адамове вигнання з раю, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій очолив Божествену Літургію свт.Іоана Золотоустого в Свято-Троїцько-Михайлівському храмі м.Берегово.Його Преосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Михаїл Савко, дияконствував о.Володимир Марцінів.По завершенню Літургії архієрей звернувся з повчанням до пастви, напередодні Великого посту. У ньому владика Варсонофій закликав усіх до миру, наголошуючи, що православних християн повинна об’єднувати лише одна мета земного перебування – спасіння в Бозі. А це спасіння можливо досягнути лише виконуючи Заповіді Божі. 
    Прощена неділя — останній день перед Великим постом, після закінчення якого православні християни відзначають Світле Христове Воскресіння — Великдень. В цей день слід відвідати церкву, а також попросити вибачення у своїх рідних, близьких, друзів, сусідів і колег за всякi завдані образи.

Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: