+

субота, 16 лютого 2019 р.

Єпископ Варсонофій взяв участь у Чині похорону протоієрея Анатолія Зінкевича

16 лютого відбувся похорон настоятеля Свято-Троїцького духовного центру отця Анатолія Зінкевич. На прощання з отцем прийшли тисячі людей, серед яких і міський голова Тернополя Сергій Надал та голова Тернопільскої ОДА Степан Барна.Участь в Чині похорону взяли десять архієреїв Української Православної Церкви ( ПЦУ) серед яких був єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій.Очолив поминальні богослужіння митрополит Луцький та Волинський Михаїл-брат спочилого протоієрея Анатолія Зінкевича.
Напередодні панахиду за упокій душі новопреставленого протоієрея Анатолія Зінкевича завершив Патріарх Філарет в Свято-Володимирському соборі м.Києва та висловив співчуття.
Похорон відбувся за ієрейським чином. Поховали отця на території Свято-троїцькому духовному центрі у місті Тернополі.
Довідка. Анатолій Зінкевич народився 26 вересня 1953 року в с. Лосятин Кременецького району. Навчався у Кременецькому сільськогосподарському технікумі, Київському інституті народного господарства. 16 років провів у Почаївській Лаврі, потім був настоятелем парафій на Лановеччині і в Тернополі.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: