+

неділя, 3 лютого 2019 р.

Вітальне слово єпископа Ужгородськго і Закарпатського Варсонофія, Предстоятелю Православної Церкви України, Блаженнійшому митрополиту Епіфанію.

Його Блаженству,
Блаженнійшому митрополиту
Київському і всієї України
ЕпіфаніюВаше Блаженство!

       Від імені духовенства Закарпатської єпархії Православної Церкви України та від себе особисто вітаю Вас із 40-річчям та Днем інтронізації на древню кафедру Київських митрополитів. 
15 грудня 2018 року Об'єднавчий Помісний Собор обрав Вас Предстоятелем Православної Церкви України. З глибоким смиренням і покладанням на Промисел Божий Ви взяли важкий хрест Першосвятительського служіння. А вже 6 січня 2019 року, Його Всесвятістю Вселенським Патріархом Варфоломієм урочисто було вручено Вам, як Предстоятелю єдиної Помісної Української Православної Церкви, Томос про автокефалію. Ваше слово дарує яскраве світло і натхнення, усі Ваші починання і старання мають високу заслугу і повагу. Ви несете слово Євангелія в серця багатьох людей, показуючи особистий приклад християнської віри і благочестя. Нехай Всемилостивий Господь примножить ті численні таланти, якими Він обдарував Вас, а Всемогутня Десниця Божа супроводжує у нелегкому служінні на благо Церкви Христової, освячуючи і благословляючи кожен день і кожну мить Вашого життя.

Εις πολλά έτη Δέσποτα!

З повагою,
Вашого Блаженства смиренний послушник
Варсонофій
єпископ Ужгородський і Закарпатський.


Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: