+

вівторок, 8 січня 2019 р.

Архієрейське богослужіння в день Собору Пресвятої Богородиці.

08 січня 2019 року, в день Собору Пресвятої Богородиці ( другий день Різдвяних свят) , єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій очолив святкобу Божествену літургію свт.Іоана золотоустого в Свято-Успенському храмі м.Мукачево.Його Преосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Сергій Потюк.За встановленою традицією під час Богослужіння священнослужителі молились  за Україну ,владу та воїнство її.
Після  Євангелія протоієрей Сергій  прочитав молільникам Різдвяне послання Преосвященійшого єпископа Варсонофія . На завершення служби Божої, архіпастир звернувся до прихожан храму зі словом про Пречисту Діву Марію, зазначивши, що саме через свою віру, через свою відданість Богові, Вона сподобилася стати Богородицею й народити Спасителя світу .Після закінчення священнодії духовентво та всі вірні помазалися освяченим єлеєм; у храмі звучали різдвяні колядки, які співали духовенство та всі прихожани.
 
Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: