+

вівторок, 8 січня 2019 р.

Архієрейське богослужіння в день Собору Пресвятої Богородиці.

08 січня 2019 року, в день Собору Пресвятої Богородиці ( другий день Різдвяних свят) , єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій очолив святкобу Божествену літургію свт.Іоана золотоустого в Свято-Успенському храмі м.Мукачево.Його Преосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Сергій Потюк.За встановленою традицією під час Богослужіння священнослужителі молились  за Україну ,владу та воїнство її.
Після  Євангелія протоієрей Сергій  прочитав молільникам Різдвяне послання Преосвященійшого єпископа Варсонофія . На завершення служби Божої, архіпастир звернувся до прихожан храму зі словом про Пречисту Діву Марію, зазначивши, що саме через свою віру, через свою відданість Богові, Вона сподобилася стати Богородицею й народити Спасителя світу .Після закінчення священнодії духовентво та всі вірні помазалися освяченим єлеєм; у храмі звучали різдвяні колядки, які співали духовенство та всі прихожани.
 
Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Пасхальне послання Предстоятеля Помісної Української Православної Церкви

Дорогі брати і сестри! Христос воскрес! Ці короткі слова звичного зараз для нас християнського вітання насправді зосереджують у собі...

Найкраще на сайті: