+

вівторок, 4 грудня 2018 р.

Обласний благочинний Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату, прийняв участь у засіданні Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття.


3 грудня 2018 року, у с. Поляна Свалявського району під головуванням старшого єпископа Вільної церкви Християн Євангельської віри України відбулося чергове засідання, створеної у липні цього року, Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, участь у засіданні прийняв обласний благочинний Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату, настоятель Свято-Успенського храму м.Мукачево, протоієрей Сергій Потюк. Розпочалося засідання спільною молитвою за мир в Україні, після чого обговорили широке коло питань стосовно соціально-економічного, політичного стану регіону та країни в цілому та проект Звернення Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття щодо утвердження миру та поступу українського суспільства.
Під час свого виступу в першу чергу подякував за запрошення на такий вкрай важливий у нинішній час захід, та запевнив присутніх, що завжди готовий почути та допомагати у вирішенні проблемних питань релігійних організацій. Закликав присутніх не піддаватися на різні провокації, молитися за мир та злагоду, порозуміння в державі та зробити все можливе для того аби уникнути протистояння і зберегти мир у нашому Закарпатті.

Прес-служба Закарпатської єпархії, за інформацією www.facebook.com

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: