+

четвер, 1 листопада 2018 р.

УЖГОРОД.Єпископ Варсонофій очолив молитовні заходи та освячення Меморіального комплексу загиблим воїнам АТО.


01 листопада 2018 року , в Ужгороді на Пагорбі Слави було освячено Меморіальний комплекс загиблим воїнам АТО.Очолив поминальну літію та освячення пам"ятника єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій. Разом з Його Преосвященством молились духовенство Ужгородського благочиння, на чолі з Секретарем єпархії протоієреєм Сергієм Ємцем та керівники і духовенство інших християнських конфесій краю.
Проект меморіалу обрали колегіально в жовтні 2016 року. Автор проекту-переможця – закарпатський скульптур Василь Олашин. Цього року роботи зі встановлення скульптурної композиції були завершені, а перше покладання квітів до монументу відбулося до Дня захисника України.На пам"ятному заході були присутні керівники області, міста Ужгород, представники правоохоронних структур, військовослужбовці та батьки полеглих воїнів-закарпатців.Ініціатива спорудження монументу на честь загиблих на сході закарпатських воїнів належить голові Закарпатської ОДА Геннадію Москалю.

Прес-служба Закарпатської єпархії.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: