+

неділя, 28 жовтня 2018 р.

Вселенський патріарх: «Українці мають право на автокефалію, як і всі балканські народи»

Вселенський патріарх Варфоломій на зустрічі з паломниками із Греції 25 жовтня заявив, що Константинополь буде вирішувати українське питання у звичайному порядку і на благо українського народу, повідомляє «Релігія в Україні»

«Українці мають право на автокефалію, як і всі балканські народи, які певний час перебували в прямій юрисдикції Вселенського патріархату, але настав час, коли вони стали самостійними. Чому всі інші мають право на автокефалію, а 45–50 мільйонів українців ні? Це несправедливо», – сказав паломникам на чолі з митрополитом Пантелеймоном патріарх Варфоломій, якого цитує Orthodoxia.info. 

Патріарх нагадав, що прагнення українського народу до духовної незалежності не нове – воно з'явилося відразу ж після створення незалежної української держави 1991 року. 

«Будьте впевнені, що ми будемо вирішувати українське питання у звичайному порядку і на благо українського народу», – запевнив патріарх.

Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Пасхальне послання Предстоятеля Помісної Української Православної Церкви

Дорогі брати і сестри! Христос воскрес! Ці короткі слова звичного зараз для нас християнського вітання насправді зосереджують у со...

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ ЄПИСКОПА УЖГОРОДСЬКОГО І ЗАКАРПАТСЬКОГО ВАРСОНОФІЯ.

Найкраще на сайті: