+

неділя, 28 жовтня 2018 р.

Вселенський патріарх: «Українці мають право на автокефалію, як і всі балканські народи»

Вселенський патріарх Варфоломій на зустрічі з паломниками із Греції 25 жовтня заявив, що Константинополь буде вирішувати українське питання у звичайному порядку і на благо українського народу, повідомляє «Релігія в Україні»

«Українці мають право на автокефалію, як і всі балканські народи, які певний час перебували в прямій юрисдикції Вселенського патріархату, але настав час, коли вони стали самостійними. Чому всі інші мають право на автокефалію, а 45–50 мільйонів українців ні? Це несправедливо», – сказав паломникам на чолі з митрополитом Пантелеймоном патріарх Варфоломій, якого цитує Orthodoxia.info. 

Патріарх нагадав, що прагнення українського народу до духовної незалежності не нове – воно з'явилося відразу ж після створення незалежної української держави 1991 року. 

«Будьте впевнені, що ми будемо вирішувати українське питання у звичайному порядку і на благо українського народу», – запевнив патріарх.

Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: