+

неділя, 7 жовтня 2018 р.

Вітальне слово єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія з Днем працівника освіти.

7 жовтня 2018 року, День працівників освіти в Україні, яке згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня. В зв'язку з цим керуючий Закарпатською єпархією УПЦ Київського Патріархату єпископ Варсонофій привітав вчителів, викладачів, працівників навчальниї закладів та працівників освіти Закарпаття:

Дорогі браття і сестри!

Щиро вітаю Вас з Днем працівника освіти. Висловлю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Учитель у всі часи залишається опорою суспільства і держави. Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть сповідувати, багато в чому залежить від таланту і особистості вчителя. Закликаю на Вас Боже благословення, від щирого серця зичу міцного здоров’я, бадьорості духа. Мудрості Вам, щирості, успіхів і плідної праці на благо українського народу.

З любов'ю у Христі,

+ Варсонофій
єпископ Ужгородський і Закарпатський
07.10.2018 р.
м.Мукачево.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: