+

пʼятниця, 14 вересня 2018 р.

Вітальне слово єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія з днем міста Ужгород.Шановні представники Ужгородської влади!
Возлюблені у Господі браття і сестри – жителі міста Ужгород!

З нагоди святкування 1125 - ї річниці з дня заснування міста УЖГОРОД, від імені Управління Закарпатської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та від мене особисто , прийміть сердечні привітання!
Сьогоднішнє свято – це значна подія для всіх, хто народився, виріс та працює у цьому чудовому місті, яке багате на талановитих, мудрих, працьовитих людей, відоме своїми культурними надбаннями. Хоча Ужгород є найменшим обласним центром країни, його заснували ще у XI столітті. Тоді місто стало фортецею роду Другетів, а тепер має неоціненно багату історію та неповторне карпатське повітря.
Наше славетне місто над Ужем – майже Карпати, на горизонті уже видніються гори. Воно найвіддаленіше від центру України, найзатишніше та найтихіше , і по праву може пишатися своїм історичним минулим, про яке нагадують доленосні події цивілізаційного розвитку українського народу та становлення нашої державності. В даний час Ужгород приваблює не тільки своїм минулим, а й прогресуючим сьогоденням, наполегливістю місцевої влади в забезпеченні сталого і динамічного розвитку громади, що безумовно розкриває перед жителями міста широкий простір майбутніх перспектив.
В цей святковий день, щиро бажаю міському голові Богдану Євстафійовичу Андріїву, депутатському корпусу міської ради та всій громаді родинного щастя і сімейного благополуччя, добра і процвітання, міцного здоров’я і мирного неба, впевненості та оптимізму. Нехай Господь Вседержитель зміцнить Ваші душевні і фізичні сили для майбутніх трудів на благо міста і держави Україна!

Прикликаю на всіх Вас Боже благословення!

З повагою,
+ Варсонофій (Руднік)
єпископ Ужгородський і Закарпатський

x

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: