+

понеділок, 3 вересня 2018 р.

УЖГОРОД.Духовенство Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату освятили Бойовий стяг в військовій частині А1778.


27 серпня 2018 року, в переддень свята Успіння Пресвятої Богородиці, в військовій частині А 1778 відбувся величний захід. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, капелан 15-го гірсько-штурмового батальйону, протоієрей Ігор Войтович, разом з духовенством м.Ужгород, освятили Бойовий стяг. Знамено було вручено командиру частини підполконику Паламарчуку Олександру Анатолієвичу презедентом України на параді з нагоди 27-ої річниці незалежності України. Після освячення стягу було окроплено свяченою водою військовослужбовців частини, пісвя чого протоієрей Віктор Аврамчук сказав воїнам повчальне слово.
Iсторiя українського військового прапора сягає своїм корінням у далеке минуле й тiсно пов'язана з iсторiєю українського державотворення. В усi часи прапор для воїна мав непересiчне значення i символiзував славу та волю до перемоги. 24 серпня у Києві відбувся масштабний військовий парад з нагоди 27-ї річниці Незалежності України. Перед урочистим проходженням піших і моторизованих колон відбулося вручення бойових прапорів військовим частинам, які беруть участь в бойових діях на сході України. Бойовий прапор був вручений командиру батальйону підполковнику Паламурчук О.А. Це велике досягнення для військовослужбовців, які і надалі віддано служитимуть українському народові та мужньо захищатимуть рідну землю. Під цим почесним прапором військові будуть з новим натхненням служити нашому народові, оберігати мир та спокій українців від злочинних зазіхань, повсякденно стояти на сторожі інтересів держави і закону. Нехай же Прапор оберігає і допомагає у службі.

Прес-служба Закарпатської єпархії.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: