+

середа, 29 серпня 2018 р.

УЖГОРОД.Закарпатська єпархія УПЦ Київського Патріархату прийняла участь у заході в день пам'яті загиблих за свободу України.


29 серпня – одна з найтрагічніших дат війни на сході України, яка назавжди викарбувалася у пам’яті та новітній історії. І через чотири роки у цей день так само болить. 29 серпня 2014 року почався відхід українських військ з Іловайська через підступний «коридор» росіян та їхніх найманців. Тоді ж країна дізналася, що українські військові потрапили у "котел".
29 серпня 2018 року, в  м.Ужгород відбувся захід, в день пам'яті загиблих за свободу України. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, участь у заході прийняв: секретар єпархії - протоієрей Сергій Ємець та духовенство Ужгородського благочиння. Священнослужителі звершили Чин панахиди, за полеглими захисниками України. По завершенні секретар єпархії звернувся до людей з словом співчуття.

Прес-служба Закарпатської єпархії.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: