+

неділя, 5 серпня 2018 р.

УЖГОРОД.Єпископ Варсонофій освятив фундамент, та заклав першу цеглину нового храму.

05 серпня 2018 року , по завершенню Божественної Літургії, відбувся велелюдний хресний хід від тимчасового Спасо - Преображенського храму (каплиці) м.Ужгород ( вул.Р.Шухевича) до будівельного майданчика, на якому незабаром постане величний храм на честь Преображення Христового. Там єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій , у співслужіння секретаря єпархії протоієрея Сергія Ємця , та духовенства Ужгородського благочиння відправив молебень, освятив фундамент і заклав на нього перші цеглини стін майбутнього храму.
У короткій проповіді до прихожан він закликав вірників у суєті житейській за матеріальними турботами дбати, передусім, про життя вічне та подякував усім, хто долучився до спорудження церкви.Знаковість освячення фундамента церковного храму в Ужгороді полягає ще й тому, що відбулося воно в контексті відзначеня 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України.

Прес-служба Закарпатської єпархії.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: