неділя, 5 серпня 2018 р.

УЖГОРОД.Єпископ Варсонофій освятив фундамент, та заклав першу цеглину нового храму.

05 серпня 2018 року , по завершенню Божественної Літургії, відбувся велелюдний хресний хід від тимчасового Спасо - Преображенського храму (каплиці) м.Ужгород ( вул.Р.Шухевича) до будівельного майданчика, на якому незабаром постане величний храм на честь Преображення Христового. Там єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій , у співслужіння секретаря єпархії протоієрея Сергія Ємця , та духовенства Ужгородського благочиння відправив молебень, освятив фундамент і заклав на нього перші цеглини стін майбутнього храму.
У короткій проповіді до прихожан він закликав вірників у суєті житейській за матеріальними турботами дбати, передусім, про життя вічне та подякував усім, хто долучився до спорудження церкви.Знаковість освячення фундамента церковного храму в Ужгороді полягає ще й тому, що відбулося воно в контексті відзначеня 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України.

Прес-служба Закарпатської єпархії.


Цитати

Цитати

Рекомендована публікація

ПАТРІАРШИЙ І СИНОДАЛЬНИЙ ТОМОС НАДАННЯ АВТОКЕФАЛЬНОГО ЦЕРКОВНОГО УСТРОЮ ПРАВОСЛАВНIЙ ЦЕРКВI УКРАЇНИ (ТЕКСТ)

Варфоломій, милістю Божою Архієпископ Константинополя, Нового Риму і Вселенський Патріарх «Ви приступили до гори Сіонської… і до Церкв...

Найкраще на сайті: