четвер, 2 серпня 2018 р.

Єпископ Варсонофій відвідав Свято-Іллінську парафію смт.Великий Бичків.


02 серпня 2018 року, в день пам'яті Святого Пророка Іллі Фесвитянина, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій  з архіпастирським візитом відвідав Свято - Іллінську парафію смт. Великий Бичків Рахівського благочиння , де очолив святкове богослужіння в честь Престольного празника. На паперті храму Архіпастиря зустрічали учні Недільної парафіяльної школи , які вручили Його Преосвященству запашний коровай. За Богослужінням єпископу співслужили : настоятель храму протоієрей Віктор Білан, Хустсько-Тячівський благочинний протоієрей Ігор Пістун, та духовенство Рахівського та Тячівського благочиння.
Під час Божественної літургії були виголошені додаткові прохання за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за Святійшого Патріарха Варфоломія, за Президента України, Верховну Раду та за розпочате діло рук їх.Молились також за українське військо, яке захищає кордони України від російського агресора.
Після Літургії відбувся велелюдний хресний хід навколо храму, з читанням Євангелія та окропленням вірних освяченою водою, по завершенні якого єпископ Варсонофій звернувся до вірян з повчальним словом, та привітав настоятеля і громаду з престольним святом. Найменші ж прихожани привітали Архіпастиря віршами та піснями.
У свою чергу протоієрей Віктор Білан подякував Архіпастирю за візит та очолену ним молитву та подарував просфору.
Закінчилось богослужіння уставним многоліттям.


Прес-служба Закарпатської єпархії.


Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: