+

неділя, 8 липня 2018 р.

Віряни Закарпатської єпархії долучилися до Всеукраїнської Патріаршої прощі до Українського Афону-Манявського скита.

07 липня 2018 року, з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія ,  відбулась паломницька подорож вірян Закарпатської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату , під керівництвом протоієрея Сергія Потюка та протоієрея Андрія Валька,   до Українського Афону - Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря.
В цей день Православна Церква вшановує пам'ять Різдва святого славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, та преподобних Іова (1621) та Феодосія (1629) Великоскитських Манявських .
На прощу до Українського Афону прибув Святіший Патріарх Київський та  всієї Руси- України Філарет.
Тисячі вірян  молилися за Українську Державу, за народ, за мир і єднання, за перемогу над ворогом який зазіхає на нашу землю і за кожного українця , та  за Єдину Помісну Православну Церкву.
Віряни з Закарпаття також  побували біля "Блаженного каменя". Згідно з давніми переказами, саме біля цього  каменя  були перші поселення ченців, які рятуючись від татар, шукали місце, щоб осісти та заснувати обитель. Ченці вирішили, що залишаться там, де вода така ж приємна на смак,  як і освячена - взята з собою з іншого монастиря. Саме біля  "Блаженного каменю" монахами і була виявлена така вода.

Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: