пʼятниця, 20 липня 2018 р.

Єпископ Варсонофій молитовно відзначив свій день народження.


20 липня 2018 року, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій молитовно відзначив свій день народження, очоливши Божественну літургію. Його Преосвященству співслужило духовенство Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату. Під час Літургії були виголошені додаткові прохання за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за Святійшого Патріарха Варфоломія, за Президента України, Верховну Раду та за розпочате діло рук їх. Молились також за Українське військо, яке захищає кордони України від російського агресора в зоні ООС. 
По завершенню літургії протоієрей Михайло Савко, звернувся до Архіпастиря з словом привітання від імені всього духовенства Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату: 

Ваше преосвященство!

В День Вашого народження дозвольте висловити щирі слова привітання та добрі побажання.
Не так давно Господь покликав Вас до високого святительського служіння, проте за ці роки Вам вдалось заслужити високу повагу серед вірних чад Церкви Хрестової, священства, в колах інтелігенції. Господь дарував Вам єпископський омофор тоді, коли Ви дійсно досягли багатьох успіхів та нажили колосальний досвід і вміння достойно несучи загально-церковний послух, який був Вам довірений.


Сьогодні Ви несете архіпастирський послух на древній православній закарпатській кафедрі. Священний синод довірив Вам досить нелегкий, але в той же час відповідальний шлях служіння Церкві Хрестовій, українському народові та її воїнству (бо гідно несете послуг капелана). За короткий термін перебування Ви підняли на високий рівень авторитет української православної церкви в регіоні. В цих умовах, Ви як справжній апостол несете слово Євангельської істини та свідчення про Бога живого, який Духом Святим наповнює членів Церкви Христової.

Нині для нашої церкви дуже важливим є діалог із суспільством, який мусить проявлятися в доброзичливій позиції у міжконфесійному спілкуванні (доказом цього є спільна міжконфесійна молитва за українських воїнів, яка була вами організована і звершена в ОДА вчора), в роботі з різними соціальними верствами населення України, в участі Церкви в суспільному житті та в місіонерських і благодійних проектах. Саме ці напрямки роботи простежуються у Вашій архіпастирській діяльності, що обнадіює Нас в достойному майбутньому нашої Святої Церкви.

Прийміть же, Владико, Наші теплі привітання та щирі побажання здоров’я, милості та ласки Божої! Нехай Вседержитель зміцнить Ваші душевні і тілесні сили для подальшого ревного святительського служіння.

На Ваші майбутні звершення, нехай Господь зішле своє благословення!

З любов’ю у Христі, Іспола еті Деспота!!!

Привітали архієрея цього дня керівники області, силових та правоохоронних структур, військовослужбовці, прикордонники, Голова Хустської РДА, міський Голова м.Львова Андрій Садовий, міський Голова м.Ужгорода Андріїв Богдан, міський Голова м.Мукачева Балога Андрій.


Прес-служба Закарпатської єпархії.

Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: